[email protected] | (0216) 266 78 99 & 0532 472 86 45
28
MAR
2019

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı İçin Kayıtlarımız Nisan Ayında Başlıyor!

Comments : 0

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı için Erken Dönem Kayıtlarımız 1 Nisan itibarı ile başlıyor!

Sınırlı sayıdaki erken kayıt fırsatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

28
MAR
2019

Dünya Tiyatrolar Günü Kutlu Olsun!

Comments : 0

Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında; okulumuzun bahçesine “Ağustos Böceği ve Karınca” isimli kukla tiyatrosu kuruldu. Öğrencilerimiz oyunu açık havada keyifle izledi. Organizasyon için Yağmurun Şemsiyesi ekibine teşekkür ederiz.

Bir Hayalden Bir Dünya Kuranların Günü Kutlu Olsun.

28
MAR
2019

Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Denetimlerini Başarıyla Tamamladık!

Comments : 0

Ceviz Agaci Anaokulu olarak; Beslenme Dostu Okul ve Beyaz Bayrak sertifikalari icin MEB ve Saglik Bakanligi tarafindan yapilan denetimleri bu sene de cok basarili bir sekilde tamamladik. Basarimizda emegi gecen tum calisma arkadaslarimiza tesekkur ederiz.🙏

28
MAR
2019

Onur Erol Süpervizyonluğunda Müzik ve Hareket Eğitimi Derslerimizi Tamamladık!

Comments : 0

Ceviz Ağacı Anaokulu olarak; çocuklarımızın dillerden düşmeyen şarkılarının yaratıcısı, çocuk ozanı, sevgili @onurerolkonser ile süpervizyon eğitiminde Müzik ve hareket derslerimizi tamamladık😇 Bizim için inanılmaz kazanımlar elde ettiğimiz bir eğitim oldu. Öğrencilerimiz şarkılarınızı büyük bir keyifle söylerken, birlikte yaptığımız müzik çalışmaları sayenizde zenginleşti 🤗

28
MAR
2019

Uluslararası Luma StarT Projesi

Comments : 0

Ceviz Ağacı Anaokulu olarak; Finlandiya merkezli, Uluslararası LUMA StarT yarışmasına “Ceviz Ağacı Montessori Kermesi” projesiyle katılmış bulunuyoruz. Bu kapsamda eş okulumuz olan Özgün Fikirler Anaokulu ve öğrencilerini okulumuza davet ederek 5 yaş öğrencilerimizle birlikte birbirinden renkli etkinlikler gerçekleştirdik. Öğrenciler hazırlamış olduğumuz mutfak, sanat, el işi, doğa köşelerinde onlarca ürün ürettiler; sonrasında ise yapacağımız kermes ile el emeği göz nuru ürünlerine satıp köy okuluna destek oldular. Projede emeği geçen başta Türkiye başkanı Nilgün Erentay hocamıza ve tüm organizasyon yöneticilerine, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve okulumuza gelerek bizleri onurlandıran eş okulumuza teşekkür ederiz.

28
MAR
2019

18-36 ay Ebeveynli Oyun Gruplarımız Her Salı ve Her Cumartesi :)

Comments : 0

Okulumuz bünyesinde Cumartesi günleri Montessori Atölyesi ve Hareket Eğitimi düzenlemekteeyiz.

18-36 ay gruplarına yönelik olarak yapmış olduğumuz oyun gruplarında ilk yarım saat Montessori Atölyesi, sonraki yarım saat Hareket eğitimi verilmektedir.

Montessori Atölyesinde; ince motor becerilerine yönelik Montessori etkinlikleri, Duyusal Oyunlar ve Ritim-Orff çalışması yapılmaktadır.

Sports Coach tarafından verilen hareket eğitiminde amaç; motorik özellikleri geliştirip eğlenceli bir şekilde hareket kabiliyetini geliştirmektir. Hareket eğitim programlarında bilişsel ve duyuşsal anlamda gelişimi destekliyor, hayal gücünün sınırlarını zorluyoruz. Hikayelerle süslenmiş eğlenceli parkurlar, ritim duygusunu geliştirici spor aktiviteleri, eğitsel oyunlar sizleri bekliyor.

Kayıt olmadan önceki ilk deneme dersimiz ücretsizdir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.